Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie tapicerki fotela

Pranie Tapicerki Fotela B Pranie tapicerki fotela Pranie Tapicerki Fotela A

Wykonanie profesjonalnego prania tapicerki fotela we Wrocławiu fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje usługę profesjonalnego prania tapicerki fotela we Wrocławiu. Nasza oferta jest skierowana do osób, które cenią sobie jakość i dokładność w wykonywanych usługach.

Nasi fachowcy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również bogate doświadczenie w branży, co pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń i odświeżenie tapicerki fotela. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i skuteczne środki czyszczące, które są bezpieczne dla tkanin i nie powodują uszkodzeń.

Przed przystąpieniem do prania fotela, dokładnie go sprawdzamy, aby dostosować metodę czyszczenia do rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia. Nasze podejście jest indywidualne dla każdego zlecenia, co gwarantuje najlepszy efekt końcowy.

Wykonujemy pranie tapicerki fotela w miejscu zamieszkania klienta, co pozwala na oszczędność czasu i uniknięcie dodatkowych kosztów wynikających z transportu mebla. Nasze narzędzia i urządzenia są profesjonalne i najnowszej generacji, co zapewnia skuteczne i szybkie wykonanie usługi.

Po wykonaniu prania fotela, nasz fachowiec przeprowadza wizualną kontrolę, aby upewnić się, że mebel jest czysty i gotowy do użytku. Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak zabezpieczenie tapicerki specjalnym preparatem, który zapobiega wnikaniu brudu w głąb materiału oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prania tapicerki fotela we Wrocławiu. Gwarantujemy profesjonalne podejście, dokładność i najwyższą jakość usług.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1198 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Google Reviews
5.0 | 1198 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny we Wrocławiu

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania