Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie tapicerki kanapy

Pranie Tapicerki Kanapy B Pranie tapicerki kanapy Pranie Tapicerki Kanapy A

Wykonanie profesjonalnego prania tapicerki kanapy we Wrocławiu fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje swoje profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej we Wrocławiu. Nasza ekipa fachowców to doświadczeni specjaliści, którzy wykonają pranie tapicerki kanapy z najwyższą jakością i dokładnością.

Wykonujemy pranie tapicerki kanap we Wrocławiu przy użyciu najlepszych metod i sprzętu, które pozwalają na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych plam i zanieczyszczeń. Dzięki temu nasze usługi gwarantują Państwu nie tylko czystą tapicerkę, ale także przywrócenie jej pierwotnego koloru i blasku.

W naszej pracy stosujemy tylko bezpieczne i skuteczne środki czyszczące, które nie uszkadzają materiału. Każdy rodzaj tapicerki wymaga indywidualnego podejścia i właśnie dlatego zawsze dokładnie sprawdzamy, jakie metody i środki będą odpowiednie dla danej kanapy.

Każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Nasza firma oferuje szybkie terminy realizacji, elastyczność w dopasowaniu usługi do potrzeb klienta oraz konkurencyjne ceny. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prania tapicerki kanap we Wrocławiu. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście, wysoką jakość usług oraz kompleksowe zadowolenie z efektów naszej pracy.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1198 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Google Reviews
5.0 | 1198 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny we Wrocławiu

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania